خدمات پایش ذرت

خدمات آساگرو

با استفاده از تحلیل های آساگرو، عملکرد خود را بهبود بخشید

بررسی پروسه رشد ذرت

کاهش تنش گیاهان و هزینه کود های کشاورزی

افزایش محصول

فرایند رشد و پایش ذرت را با استفاده از تحلیل های تیم آساگرو بهبود بخشید. در آساگرو از فناوری پیشرفته ای جهت ارائه داده‌های قابل اعتماد برای دستیابی به نتایج تاثیرگذار استفاده می‌شود. با استفاده از خدمات آساگرو، حال مزرعه خودتون رو خوب کنید!

تحلیل های پیشنهادی برای ذرت

همه چیز با تعیین اندازه منطقه قابل کشت آغاز می‌شود تا بهترین آماده‌سازی برای فصل کشاورزی آینده و صرفه‌جویی در ورودی‌ها و منابع دیگر امکان‌پذیر شود. تحلیل‌های اضافی مانند شمارش گیاهان، تشخیص علف‌های هرز، استرس گیاهان و قدرت رشد گیاه به کشاورزان کمک می‌کند تا به سرعت و با دقت بالا بتوانند بینش‌های میدانی را برای پیگیری سلامت گیاهان در طول فصل رشد به دست آورند.

خدمات قابل ارائه آساگرو در حوزه ذرت

تشخیص علف های هرز

تشخیص علف هرز یک فناوری پیشرفته است که به ما امکان می دهد به طور دقیق و دقیق علف های هرز را در مزرعه شناسایی کنیم. این فناوری، مزایای بسیاری برای کشاورزان و صنعت کشاورزی به همراه دارد.
مشاهده جزئیات

شمارش تعداد گیاهان (تخمین عملکرد)

تخمین عملکرد محصول، فرآیندی است که برای پیشبینی و تخمین زدن عملکرد محصول برای آینده انجام می‌شود. با استفاده از داده‌های گذشته، تحلیل‌ها و مدل‌های ریاضی، می‌توان تخمینی از عملکرد محصول در شرایط مختلف ارائه داد. این تخمین‌ها برای برنامه‌ریزی منابع، تصمیم‌گیری‌های استراتژیک و بهبود کیفیت محصول بسیار مفید هستند.
مشاهده جزئیات

شیب زمین

داده‌های ارتفاعی زمین زراعی بدون محصول، شیب آن زمین را مشخص خواهند کرد. با استفاده از شیب زمین می‌توان نحوه کاشت و آبیاری صحیحی را ارائه نمود تا علاوه بر افزایش بازدهی، از فرسایش خاک، تنش‌های آبی و هدر رفت منابع جلوگیری کرد.
مشاهده جزئیات

استرس گیاهی

محاسبه استرس گیاهی، فرآیندی است که با توجه به شرایط محیطی، اثرات تنش‌های مختلف بر رشد و توسعه گیاه را بررسی می‌کند. این اطلاعات می‌تواند برای بهبود مدیریت آبیاری، تغذیه و محافظت از گیاهان استفاده شود.
مشاهده جزئیات

شاخص های گیاهی

پایش سلامت و بیماری محصولات کشاورزی، مهمترین اطلاعات قابل استخراج از تصاویر چندطیفی است که به عنوان شاخص‌های گیاهی شناخته خواهند شد. چگونگی تغییرات رشد گیاه، مناطق بیمار و تنش‌های موجود در گیاهان با استفاده از شاخص‌های گیاهی یا شاخص‌های کشاورزی مورد مطالعه و بررسی قرار می‌گیرند.
مشاهده جزئیات

نمونه ای از تصاویر گرفته شده توسط آساگرو در خدمات پایش ذرت

پایش ذرت

نمونه ای از تصاویر گرفته شده توسط آساگرو در خدمات پایش ذرت

پایش ذرت شیب
محاسبه و اندازه گیری شیب زمین
پایش ذرت تراکم
بررسی وضعیت تراکم محصول
پایش ذرت تراکم
بررسی و تعیین مناطق پر تنش در مزرعه
پایش ذرت رطوبت
بررسی وضعیت رطوبت در مزرعه
بررسی و تعیین مناطق دارای علف هرز

مقالات مرتبط با پایش و رشد ذرت

CornDoc

نظرات مشتریان درباره خدمات آساگرو

با ما در ارتباط باشید

65011512 (021)

پاسخ دهی از ساعت 10:00 الی 17:00

آدرس تهران، خیابان ولیعصر، خیابان بزرگمهر، برج نشان

ایمیل  info@asauas.com

اسکرول به بالا